Aivars Ozoliņš – Jūrmalā ir pārāk daudz nesakārtotu ielu un bīstamu graustu!

Esmu dzimis 1959. gada 19. aprīlī Tukumā, īstā “ceļinieku” ģimenē: tēvs bija ceļu meistars, māte – grāmatvede, arī vectēvs bija ceļu distances meistars. Mācījos Tukuma J. Raiņa 1. vidusskolā. Skolas laikā aktīvi piedalījos kultūras un sporta dzīvē gan rajona, gan republikas mērogā. Dziedāju ansamblī, bija labi sasniegumi vieglatlētikā un futbolā. 1981. gadā pārcēlos uz dzīvi Jūrmalā – Jaunķemeros. 1985. gadā ar izcilību pabeidzu Rīgas celtniecības tehnikumu autoceļu būvniecības un ekspluatācijas specialitātē. Sākās manas “ceļinieka” gaitas – ģimenes tradīciju turpinājums. No 1998. gada līdz šim brīdim strādāju Jūrmalā SIA “LIKTENIS” ceļu būvē par būvdarbu un projektu vadītāju.

 

Man ir divi bērni un divi mazbērni. Mazbērni vēl ir mazi, bet zina, kas ir Latvija, kas ir Tēvu zeme, kopā mēs dziedam Valsts himnu. No darba brīvo laiku cenšos pavadīt pilnvērtīgi, veltot laiku sev un ģimenei. Gūstu patiesu baudījumu, noskatoties labu teātra izrādi, koncertu vai kinofilmu. Atvēlu laiku arī labai grāmatai. Prieku sagādā labiekārtot un uzturēt kārtībā savu māju un vidi ap to. Rūpējoties par veselību, regulāri apmeklēju sporta zāli un baseinu. Uzskatu, ka tikai līdzsvarots un stiprs cilvēks var dot labumu sabiedrībai un videi, kurā dzīvo.

Jūrmalas Domē šobrīd ir daudz politisko partiju, kas rada iespējas dažādām negodīgām kombinācijām un manipulācijām, balsojot par kāda konkrēta lēmuma pieņemšanu. Lielo partiju pārstāvjiem noteikumus diktē viņu partiju valdes Rīgā, kam ne vienmēr rūp Jūrmalas pilsētas attīstība un tās iedzīvotāju labklājība. Tādējādi, pieņemtie lēmumi bieži nav labvēlīgi Jūrmalai un vietējiem iedzīvotājiem.

Man ir grūti samierināties ar Jūrmalas Domes cinisko un augstprātīgo attieksmi pret uzņēmējiem. Esmu pārliecināts, ka Jūrmalas pašvaldību jāvada nevis citu pilsētu iedzīvotājiem, bet jūrmalniekiem, kuri izprot vietējo uzņēmēju un iedzīvotāju vajadzības. Domes vadībai būtu ļoti svarīgi uzturēt ciešu kontaktu ar pilsētas iedzīvotāju biedrībām un nevalstiskajām organizācijām, lai uzklausītu idejas un risinātu problēmas, pirms tās samilzušas.

Jūrmalā ir daudz nesakārtotu ielu, tāpat arī daudz neglītu un bīstamu graustu Majoros, Bulduros, Kauguros un Ķemeros. Ķemeros, lai nokļūtu baznīcā, ir jābrien pa dubļiem, Mellužos uz dzelzceļa staciju – pa dubļiem. Rudens lietavu un ziemas atkušņu laikā jaunajām māmiņām ar bērnu ratiņiem ir neiespējami pārvietoties pa Pļaviņu, Tirzas, Kaugurciema un citām grants seguma ielām. Piestātnes iela ir kā Venēcijā – visa zem ūdens. Kritiskā stāvoklī ir lielākā daļa gājēju un velobraucēju celiņu. Pašvaldība plāno tērēt miljonus Lielupes skolas rekonstrukcijai, kamēr Ķemeru skolai nokrāsoja fasādi tikai ielas pusē.

Partijā “Tev Jūrmalai” ir enerģiski un aktīvi jūrmalnieki, kuri vēlas, lai pilsētā notiktu pozitīvas pārmaiņas. Mūsu komanda ir gatava strādāt, lai saudzīgi un tālredzīgi attīstītu savu pilsētu un apdomāti rūpētos par Jūrmalas nacionālo bagātību – mežiem, kāpām, ūdeņiem un kultūrvēsturiskajiem objektiem.

Jūrmalai ir jāsāk tuvoties kūrortpilsētas īstenajam statusam!

Tev, Jūrmalai!

Aivars Ozoliņš

Atbildēt