Mārtiņš Visockis un uzņēmējs Juris Visockis: VELOCELIŅI JŪRMALĀ.

MĀRTIŅŠ VISOCKIS: Redzi, pa kādiem neceļiem mums jābrauc pa jūrmalu ar riteņiem. Būtu labi, ja te būtu veloceliņi, naktī izgaismoti..
JURIS VISOCKIS: Doma brīnišķīga. Arī Jūrmalas domē jau ir pieņemts plāns, lai cauri visai Jūrmalai no Priedaines līdz pat Ķemeriem būtu veloceliņš. Nekādu problēmu nav.
MĀRTIŅŠ VISOCKIS: Tad viss atduras pret to, ka ir vajadzīga griba un vēlēšanās strādāt. Tāpēc būtu labi, ja Jūrmalā beidzot beigtu tikai runāt, bet sāktu vienreiz darīt.
JURIS VISOCKIS: Protams, ka varēja daudz vairāk izdarīt ar tiem pašiem resursiem, kas ir. Bet trūkst mums politiskās gribas, jo cīnās savā starpā, un rezultātā mēs mīcāmies uz vietas.
MĀRTIŅŠ VISOCKIS: Tad jūrmalniekiem jāņem sevi rokās, jānāk jauniem cilvēkiem, kuri beidzot gribēs Jūrmalu padarīt labāku un skaistāku.
JURIS VISOCKIS: Es domāju, Tu vēl to redzēsi, ka viss būs kārtībā!
TEV, JŪRMALAI: Domājams, ka šogad kopā ar partneriem beidzot pabeigsim šo pilsētniekiem tik nepieciešamo veloceliņu izbūvi. Šī projekta attīstība gadiem tiek muļļāta bez reālas rīcības pie pilsētas budžeta 100 000 000 eiro gadā.