Mikus Tillers – Lai mainītu apkārtējo vidi, jāsāk ar sevi!

Sirdī esmu īstens jūrmalnieks – dzimis un audzis šai piejūras pilsētā. 2005.gadā absolvēju Jūrmalas Valsts Ģimnāziju. Savu darba karjeru esmu veidojis starptautiski zināmu zīmolu uzņēmumos Rīgā, kas devuši lielu artavu biznesa izpratnē un manā profesionālajā izaugsmē. Paralēli tiešajiem darba pienākumiem, esmu sevi realizējis radoši – kā mūzikas un video producents un kā mūziķis. Esmu uzstājies uz skatuvēm gan tepat Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām – Skandināvijā un Krievijā. Viens no spilgtākajiem ierakstiem manā CV ir radio DJ amats un vairāku TV radījumu vadītājs. Lai tālu neaizmuktu no radošās pasaules, šobrīd kopā ar kolēģi esam atvēruši Jūrmalā pirmo reklāmas aģentūru, kas sniedz dažāda veida pakalpojumus – foto un video pakalpojumi, maketēšana, mājas lapu izstrāde, drone video, foto360 u.c.


Politikā piekritu iesaistīties 2016. gada rudenī, kad, raugoties uz nejēdzībām un netaisnībām, kas notiek mūsu valstī un arī manā dzimtajā Jūrmalā, mērs bija pilns. Lai mainītu apkārtējo vidi, jāsāk ar sevi. Un to es spēju – spēju acīs izteikt nepatiku pret pastāvošo iekārtu, ja aplamas rīcības ir acīmredzamas. Maigi būtu teikts, ka man ir dziļa nepatika pret liekuļiem un meļiem, kādu Latvijas politikā ir ne mazums . Vienmēr esmu cīnījies par taisnību, tāpēc man šķiet galēji nepareizi, ka Jūrmala ir iekritusi stagnācijā – tāda sajūta, ka pilsētas vadība no iedzīvotājiem grib atpirkties ar trim grandioza mēroga pasākumiem gadā . Pēc tam var atkal turpināt klaji ignorēt jūrmalnieku vajadzības, zagt, „atmazgāt” naudu un nekaunīgi melot, acīs skatīdamies. Korupcija, skandāli un koncertzāles izmaksas – tie ir trīs skaļākie jēdzieni, kas lielākoties izskan medijos par Jūrmalu. Tā, manuprāt, nav labākā kūrortpilsētas vizītkarte, ar ko lepoties.

Mans dzīves motto: „Tas, ka esi vadošā amatā, nenozīmē, ka esi zinošs sava amata speciālists un sasniedzis to saviem spēkiem, lai apkārtējie tevi cienītu! Esi pats, un tad arī cilvēki tevi cienīs!”

Tev, Jūrmalai!
Mikus Tillers

Atbildēt