Mikus Tillers un Latvijas labākā loka šāvēja Anete Kreicberga: ATPŪTAS PARKS JAUNĶEMEROS.

MIKUS TILLERS: Anete, esmu atvedis Tevi uz Jaunķemeriem, Kolkas ielu 2. Te ir 12 ha pilnībā neizmantotas zemes, kur beidzot varētu rīkot normālus, kūrortpilsētai atbilstošus festivālus.
LOKŠĀVĒJA ANETE KREICBERGA: Te varētu būt arī lielisks loka šaušanas centrs.
MIKUS TILLERS: Būtiskākais faktors – mums kūrortpilsētā nav opcijas ilgāk par 23.00 rīkot pasākumus. Tā, man šķiet, ir traģēdija, kas necik neraksturo to, kāda īstenībā ir Jūrmala.
LOKŠĀVĒJA ANETE KREICBERGA: Neraksturo gan, tieši tā!
MIKUS TILLERS: Iedomājies, te varētu atbraukt jebkurā gadalaikā, jo mēs varam šo teritoriju multifunkcionēt. Gribi, atbrauc karuseļi ( nevis noliek tos pie Kauguru tirgus, kur tas izskatās briesmīgi), gribi, atbrauc cirks, gribi, uzliekam bērnu spēļu laukumu – te var attīstīt pilnīgi jebko!
LOKŠĀVĒJA ANETE KREICBERGA: Visu, ko cilvēki vēlas! Arī starptautisku rokfestivālu līdz 4.00 rītā!
MIKUS TILLERS: Tieši tā!
TEV, JŪRMALAI: Lūk, šādu attīstību mēs paredzam šai apkaimei Jūrmalā! Protams, uzreiz visas idejas nebūs iespējams realizēt, bet šī ir viena no vietām, kas jāsakārto tuvāko gadu laikā, lai Jūrmala būtu tiesīga saukt sevi par kūrortu, lai pilsētas iedzīvotāji un viesi būtu apmierināti un radītu labvēlīgus attīstības apstākļus investīcijām, biznesam un iedzīvotāju ikdienai.