Nevaru pat iedomāties savai ģimenei brīnišķīgāku dzīvesvietu par Jūrmalu

Arnis Ābelītis – Nevaru pat iedomāties savai ģimenei brīnišķīgāku dzīvesvietu par Jūrmalu.

Mūsu prioritāte ir jūrmalnieks, kuram nodrošināta kvalitatīva un komfortabla dzīves telpa un vide. Tai pat laikā – tā ir pievilcīga arī mūsu pilsētas viesiem un kalpo kā galamērķis tūristiem, kuri šeit labprāt tērē savu naudu. Šī nauda attīsta mūsu pilsētu. Un tā ir mūsu Jūrmala.
Jūrmala ir mana dzimtā pilsēta, kurā esmu dzimis, audzis, gājis skolā, izveidojis ģimeni. Šajā pilsētā ir manas ģimenes uzņēmums, kuru nodibinājām 1993.gadā. Mani senči Kaugurciemā apmetās 1835. gadā, tik dziļām saknēm esmu šeit saistīts, un tā tam arī būt. Nevaru pat iedomāties savai ģimenei brīnišķīgāku dzīvesvietu par Jūrmalu.

No 2009.gada mēs kopā ar domu biedriem esam uzsākuši politisko ceļu partijā “Tev, Jūrmalai!” KOpš tā brīža esam krituši un vīlušies, spējuši piecelties un turpināt iesākto, pārliecinot pilsētas vadību par daudzu projektu nepieciešamību, nostājušies prêt absurdiem lēmumiem, pret lēmumiem, kuri izkropļo Jūrmalas ainavu. Arī pret absurdo J burta logo. Mēs esam spējuši saglabāt savu nostāju un zinām, ka arī lielai daļai jūrmalnieku ir līdzīgs viedoklis kā mums.
Šo gadu laikā Esam guvuši pamatīgu pieredzi, mūsu komandai pievienojušies lieliski profesionāļi. Cilvēki, kuri sevi dēvē par vietējiem. Vietējais katrā apkaimē – tas ir vareni un pacilājoši. Mēs esam gatavi strādāt pilsētas galvgalī un veikt pozitīvas pārmaiņas. Ne jums, ne mums nav pieņemami, ka Jūrmalu pārvalda svešinieki, kuri ir vietējie gluži citās pilsētās.
Pārliecinot un argumentējot, esam panākuši tādu ideju realizāciju kā Mākslas skola, Sporta zāle Kauguros, pabeigta mazās zāles rekonstrukcija Dzintaru koncertzālē, veikta Aspazijas mājas rekonstrukcija, renovēta Talsu šoseja un kaugurniekiem uzcelta jauna Šķeldas katlu māja. Jūrmalnieki var lepoties ar visplašākajām sociālā atbalsta programām un jaundzimušo pabalstiem, mums ir brīvpusdienas visiem skolēniem un atbalsts pensionāriem.
Bet lai mēs šīs programmes spētu turpināt ilgtermiņā, ir jāatīsta uzņēmējdarbība, jādod iespēja jūrmalniekiem pelnīt naudu, izmantot dabas dotās iespējas tūrisma pakalpojumu segmentu. Mellužu estrāde, Ķemeru parks, publiskais baseins ar termālo minerālūdeni, kurš būs pirmais Baltijas reģionā, Kauguru iekšpagalmu sakārtošana, grantēto ielu asfaltēšana. Lai mēs spētu realizēt šos daudzos lielos uzdevumus , mēs nevaram aizmirst par savu devīzi: “Nemelot un nezagt, un godīgi darīt savu darbu. Tev,Jūrmalai!

Arnis Ābelītis

Atbildēt