Normunds Kazakevičs – Viena no prioritātēm ir daudzdzīvokļu māju iekšpagalmu sakārtošana!

Jau 20 gadus esmu jūrmalnieks un izteikts šīs pilsētas patriots. Esmu precējies ar jūrmalnieci, un mums ir divas brīnišķīgas meitas. Meitām augot, sapratu, ka vēlos, lai viņas dzīvo drošā un sakoptā pilsētā, tādēļ aktīvi iesaistos pilsētas sabiedriskajā dzīvē. Ar savu aktivitāti man ir izdevies panākt daudz laba mūsu pilsētas iedzīvotājiem. Pirms 10 gadiem, kad Kauguros ritēja aktīva būvniecība, mūsu iekšpagalmā starp trim daudzstāvu mājām draudēja uzbūvēt vēl vienu daudzstāvu māju. Kaut likās, ka ir bezcerīgi kaut ko mainīt, es aktīvi iesaistījos un ar domubiedriem mums izdevās pārliecināt tā laika deputātus neatbalstīt šo projektu. Tāpēc šajā pagalmā joprojām var spēlēties mūsu bērni. Diemžēl, mūsu pilsētā turpina notikt daudz nejēdzību tieši būvniecības jomā, tiek pieņemti lēmumi, kas dod iespēju veikt būvniecību Jūrmalas kāpu zonā un meža teritorijās, kas ir pilnīgi nepieļaujami, jo neskartā daba ir mūsu pilsētas bagātība.


Uzskatu, ka pilsētas vadība ļoti maz darījusi daudzdzīvokļu māju iekšpagalmos, tur valda haoss ar auto novietošanu, sliktā stāvoklī ir gan iebrauktuves, gan gājēju celiņi. Viena no partijas „Tev, Jūrmalai” izvirzītajām prioritātēm ir daudzdzīvokļu māju iekšpagalmu sakārtošana, jo vietējiem iedzīvotājiem ir jādzīvo sakoptā vidē.

Svarīga mana aktivitāte saistīta ar izglītību mūsu pilsētā – esmu Jūrmalas Valsts ģimnāzijas skolas padomes priekšsēdētājs, kā arī aktīvi darbojos Jūrmalas pilsētas Izglītības konsultatīvajā padomē, kurā esmu ievēlēts par priekšsēdētāja vietnieku. Pa šo laiku izdevies panākt bezmaksas transportu un pusdienas mūsu skolniekiem, pārliecināt pilsētas vadību par nepieciešamību būvēt sporta zāli un mācību korpusu Jūrmalas Valsts ģimnāzijas un sākumskolas “Atvase” vajadzībām, kā arī izcīnīt luksoforu pie gājēju pārejas pie šīm abām skolām.
Diemžēl daļa it kā labi plānoto darbu Jūrmalā tiek paveikti nekvalitatīvi un nepārdomāti. Iespējams tāpēc, ka pārāk daudzi Jūrmalas pilsētas pārvaldes darbinieki un amatpersonas dzīvo citās pašvaldībās, viņus neskar un neinteresē vietējo iedzīvotāju problēmas. Arī viņu nodokļu nauda nepaliek Jūrmalā, tā aizplūst uz viņu deklarētajām dzīvesvietām. Domāju, ka Jūrmalā dzīvo pietiekami daudz profesionālu, gudru un talantīgu iedzīvotāju, kuri paši var atbildīgi un racionāli vadīt savu pilsētu.

Vienmēr esmu uzskatījis, ka katram iedzīvotājam vajag aktīvi iesaistīties pilsētai svarīgu jautājumu risināšanā, jo, manuprāt, ar neatlaidību un labiem nodomiem ir iespējams mainīt lietu kārtību. Tāpēc aicinu visus nenoskatīties no malas, būt atbildīgiem par pilsētas nākotni, doties šā gada 3. jūnijā uz pašvaldību vēlēšanām un atbalstīt Jūrmalas vietējo iedzīvotāju partiju “Tev, Jūrmalai”.

Normunds Kazakevičs

Atbildēt